Strona głównaŁAZIENKIBaterie łazienkoweBaterie RavakBATERIA ELEMENT PODTYNK. TD 065.00 R-BOX RAVAK
Informacje
Nasza wizytówka
ar.sklep.pl

BATERIA ELEMENT PODTYNK. TD 065.00 R-BOX RAVAK

Zapytaj o cenę

Producent: RAVAK
Kod: X070070

PODTYNKOWA BATERIA 10° WANNOWO/PRYSZNICOWA Z PRZEŁĄCZNIKIEM DO R-BOX

TD 065.00 Ułożenie baterii na ścianie pod kątem 10° zwraca baterię w kierunku użytkownika. Dzięki dopasowaniu wzornictwa do potrzeb użytkownika sterowanie baterią jest przyjemnie, a satysfakcja z użytkowania jeszcze większa. Bateria jest przygotowana do instalacji z systemem R-box, który znacznie ułatwia instalację samej baterii.

  • głowica (średnica, materiał): 35 mm, ceramiczna
  • gwarancja na baterie: 5 lat
  • zalecane: do wanien z napuszczaniem przelewem i słuchawką prysznicową lub do kabin prysznicowych wyposażonych w deszczownicę i słuchawkę prysznicową

Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie baterii 10° z innymi produktami z konceptu 10° i akcesoriami RAVAK. Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome. Uniwersalny system R-box zabudowany w kasecie z tworzywa sztucznego chroni wewnętrzne elementy baterii zainstalowane w ścianie, umożliwiając lepsze przygotowanie pionowych płaszczyzn i ułatwiając pracę glazurnikom. System pozwala na instalację zewnętrznych elementów baterii już po zakończeniu prac budowlanych, unikając w ten sposób porysowania i uszkodzenia baterii. R-box upraszcza i przyspiesza osadzenie baterii podtynkowej, jednocześnie gwarantując precyzyjną i czystą instalację. Opakowanie R-box zawiera materiał do mocowania w ścianie, nie zawiera materiałów do podłączenia doprowadzenia wody. Po usunięciu górnej osłony R-box system utrzymuje dopływ wody w łazience, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie szczelności systemu.


 

Grupa baterii natryskowe
Pogrupa asortymentowa Baterie łazienkowe
Seria 10"

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
  • BATERIA WANNOWO-NATR PODTYNKOWA 10* RAVAK TD 061.00

    BATERIA WANNOWO-NATR PODTYNKOWA 10* RAVAK TD 061.00

    Zapytaj o cenę

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.