• Przechowalnia 0
 • KABINA PÓŁOKR. 90 BLIX BLCP4 SABINA OBNIŻONA

  Zapytaj o cenę

  Producent: RAVAK
  Kod: BLCP4

  Możliwe wymiary:
  80x80
  90x90

  Wersja dostępna w kolorach profilu:
  - aluminium polerowane
  - satyna
  -biały

  Dustępne szyby:
  -transparent W0
  -grafit
  -grape  Obniżone kabiny prysznicowej Blix mają wysokość tylko 1750 mm. Skonstruowane zostały do zamontowania na brodziku głębokim - miniwannie. Rozwiązanie to doskonale się sprawdza w łazienkach, w których nie ma miejsca na wannę. Całkowita wysokość kabiny prysznicowej na głębokim brodziku wynosi 2170 mm.

  Praktyczna i pełna uroku

  Kabina prysznicowa Blix jest najlepszą propozycją łączącą w jednym produkcie wysoką jakość i korzystną cenę. Rzetelne wykonanie i nowoczesny design produktu są osiągalne dla każdego i oferują dla klienta praktyczne korzyści.

  Kabiny i drzwi prysznicowe Blix  Przyjemna obsługa

  System przesuwny kabiny prysznicowej Blix jest bardzo cichy i niezawodny. W dolnej części kabiny umieszczony jest mechanizm SilentRun, który uniemożliwia zacieranie i krzyżowanie się elementów przesuwnych. Daje tym samym obietnicę bezawaryjnej i cichej pracy kabiny prysznicowej przez długie lata.


  Kabiny i drzwi prysznicowe Blix

  Łatwe czyszczenie

  Naciskając delikatnie mechanizm w dolnej części drzwi, można odchylić lub ewentualnie wyjąć skrzydło drzwi. Dzięki temu kabina nie ma miejsc niedostępnych, których nie dałoby się łatwo wyczyścić. Utrzymanie w czystości ułatwi także łagodny środek RAVAK Cleaner przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience.


  Kabiny i drzwi prysznicowe Blix

  Na wszystkie etapy życia

  Drzwi prysznicowe o szerokości nawet dwóch metrów, odpowiednie do kąpieli we dwoje, półokrągłe kabiny prysznicowe, które sprawdzą się głównie w mniejszych łazienkach, ale też kabina prysznicowa o obniżonej wysokości, odpowiednia do łączenia z głębokim brodzikiem z miejscem do siedzenia, zaprojektowana zwłaszcza do kąpania małych dzieci – kabiny prysznicowe Blix mogą być w Twojej łazience przez całe życie.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  • BRODZIK PÓŁOKR. 80X80X27 GŁĘBOKI Z SIEDZ. R500

   BRODZIK PÓŁOKR. 80X80X27 GŁĘBOKI Z SIEDZ. R500

   Zapytaj o cenę

  https://www.instagram.com/systemy_grzewcze_ar/
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.