• Przechowalnia 0
 • PŁYTKA PODŁOGOWA Basis White Lappato 60x60

  PŁYTKA NA EKSPOZYCJI

  Producent: Zirconio - Hiszpania
  Ilość w opakowaniu: 3 szt.
  Rozmiar: 60x60 cm
  Mrozoodporność: Tak
  Ścieralność [PEI]: IV klasa
  Powierzchnia: Lappato
  Kolor: Szary
  Typ: Płytki na podłogi i ściany
  Rektyfikowane krawędzie: Tak
  Gatunek: Pierwszy
  Waga w opakowaniu: 27,00 kg

  Basis White Lappato 60x60 to gresowe płytki z fabryki Zirconio. Większość informacji na ich temat można uzyskać już z samej nazwy tego modelu. Pierwszą jest to, że kafle są częścią większej kolekcji o nazwie Basis. Drugą to, że ich kolor producent oznaczył jako white czyli biały co w przypadku płytek w kolorystyce cementowej oznacza jednak że w rzeczywistości są one jasno szare. Kolejna informacja dotyczy powierzchni którą celowo przetarto dla uzyskania delikatnego (nie pełnego) połysku – lappato w dosłownym tłumaczeniu oznacza przetarty. Ostatnią jest rozmiar, 60x60 cm to już powoli standard w przypadku podłogowych gresów porcelanowych.

  Hurtownia Domus importuje prezentowany model bezpośrednio od jego producenta. Nasze dostawy każdorazowo sprawdzamy pod względem ich jakości. Pilnujemy aby nasza oferta obejmowała jedynie płytki w pierwszym gatunku.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  https://www.instagram.com/systemy_grzewcze_ar/
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.