• Przechowalnia 0
 • PŁYTKA ŚCIENNA BASIS WHITE RETT. 28,5X88,5

  PŁYTKA NA EKSPOZYCJI

  Współczesne kolekcje płytek łazienkowych nierzadko różnią się i to całkowicie o tych produkowanych jeszcze kilka lat temu. Branża ceramiczna cały czas ewoluuje, projektanci szukają nowych rozwiązań, bezustannie próbują kreować nowe trendy. Choć czasem ich pomysły wydają się jak na obecne czasy zbyty nowatorskie to zazwyczaj prędzej czy później udaje im się do nich przekonać klientów.

  Basis White 28,5x88,5 to nie tylko bardzo udany, nowoczesny, świetnie zaprojektowany produkt o ciekawej, betonowej kolorystyce. Jest to także wysokiej jakości okładzina ceramiczna wyprodukowana ze szlachetnej białej gliny, pokryta dobrą gatunkowo, gładką i matową glazurą. Kafle posiadają krawędzie rektyfikowane przez co czasami mówi się na nie "bezfugowe'. Jest to oczywiście skrót myślowy ponieważ szczelina pomiędzy płytkami, choć znacznie cieńsza, musi jednak być zachowana i wypełniona elastyczną zaprawą fugową. Tak zamontowana okładzina będzie mogła skutecznie przenosić wszelki naprężenia i posłuży nam przez wiele lat.

  Producent: Zirconio - Hiszpania
  Ilość w opakowaniu: 4 szt.
  Rozmiar: 28,5x88,5 cm
  Mrozoodporność: Nie
  Powierzchnia: Matowa
  Kolor: Biały
  Typ: Płytki ścienne
  Rektyfikowane krawędzie: Tak
  Gatunek: Pierwszy
  Waga w opakowaniu: 20,90 kg

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  https://www.instagram.com/systemy_grzewcze_ar/
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.