Menu
Strona głównaINSTALACJEOgrzewanie podłogoweSZAFKA DO ROZDZIELACZA NATYNKOWA 16 OBWODOWA Z MIEJSCEM NA LISTWĘ 780X1015

SZAFKA DO ROZDZIELACZA NATYNKOWA 16 OBWODOWA Z MIEJSCEM NA LISTWĘ 780X1015

Zapytaj o cenę

Producent: TEIRA
Kod: ORN-7WS
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (2 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Funkcjonalność, a także cechy estetyczne – takie możliwości dają sprzedawane przez firmę Teira szafki do rozdzielaczy obwodów grzewczych. W ramach dostępnych propozycji mogą Państwo zakupić przede wszystkim dwa rodzaje artykułów zróżnicowanych pod względem dostępnego montażu, czyli szafki:

  • natynkowe,
  • podtynkowe.

Budowa i zastosowanie szafek

Ich podstawową funkcją jest zabezpieczenie rozdzielaczy przed możliwym uszkodzeniem. Dzięki zdejmowanej frontowej części obudowy można wygodnie zamontować instalację, a dostęp do niej jest chroniony za pomocą zamka. Staranne wykończenie pozwala także na komfortowe użytkowanie i dostosowanie mebla do wyposażenia wnętrza pomieszczenia. Do wykonania obudowy wykorzystana została wytrzymała blacha ocynkowana stworzona ze stali, która została zabezpieczona przed korozją.

Wymiary

Szafki instalacyjne podtynkowe i natynkowe oferowane w naszym sklepie internetowym charakteryzują się różnymi wymiarami w odniesieniu do szerokości ramki oraz wnętrza, od 340 do 1115 mm, a także wysokości czy głębokości, która może wynosić od 110 do 175 mm. Wybrać można również produkty instalacyjne natynkowe i podtynkowe, które dostosowane są do przyjęcia nawet do 16 obwodów rozdzielacza . Zawarte zostało w nich także dodatkowe miejsce na listwę sterującą.

Nowością są szafki do rozdzielaczy z miejscem na listwę sterującą w których zawarte zostało dodatkowe miejsce, w którym właśnie taką listwę można umieścić. Szafka przeznaczona jest do osłonięcia: rozdzielacza, grupy mieszającej oraz belki sterującej przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecza przewody przed zerwaniem, przecięciem oraz wyrwaniem.Szafka posiada walory estetyczne, które umożliwiają dopasowanie do różnego rodzaju wnętrz.Przy wyborze szafek proszę o zwrócenie uwagi na wysoką jakość naszego produktu oraz rozwiązania techniczne, które usprawniają i upraszczają prace instalatora.

Szafka natynkowa do montażu rozdzielaczy obwodów grzewczych.

Szafka przeznaczona jest do osłonięcia: rozdzielacza, grupy mieszającej oraz belki sterującej przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecza przewody przed zerwaniem, przecięciem oraz wyrwaniem. Szafka posiada walory estetyczne, które umożliwiają dopasowanie do różnego rodzaju wnętrz.

SYMBOL

Szerokość ramki [mm]

Wysokość [mm]

Głębokość [mm]

Ilość obwodów rozdzielacza

bez mieszalnika

z mieszalnikiem

ORN-2WS

485

780

157

6

-

ORN-3WS

615

780

157

8

4

ORN-4WS

765

780

157

10

7

ORN-5WS

845

780

157

12

8

ORN-6WS

1015

780

157

14

12

ORN-7WS

1115

780

157

16

14

 

Seria SZAFKI ROZDZIELACZA

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Wyświetl ten post na Instagramie.

Automatyka do ogrzewania #ogrzewaniepodłogowe #automatyka #sterowanie #vaillant #techsterowniki #saunierduval #afriso

Post udostępniony przez Rafał Walter (@systemy_grzewcze_ar)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.