Menu
Strona głównaKwalifikacje

Kwalifikacje

Firma SYSTEMY GRZEWCZE AR SC to jedna z największych hurtowni w powiecie dzierżoniowskim i okolic.

Co nas wyróżnia:
1. Tworzymy ofertę indywidualnie pod klienta, a dzięki ekspozycji klient wie co kupuje.
2. Sprzedajemy i montujemy zakupione produkty a gwarancja udzielana jest na wszystko
3. Dysponujemy kilkoma tysiącami produktów, które dostępne są od ręki.
4. Wieloletnie doświadczenie pracowników, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Realizując inwestycję zastanawiamy się gdzie kupić materiały, jak zaprojektować oraz kto ma zamontować urządzenia. Nasza firma wychodzi na przeciw i dobierzemy oraz zaprojektujemy wszystko co jest związane z techniką grzewczą i armaturą łazienkową. Tworzymy indywidualne rozwiązania. Z inwestorem pracujemy od podstaw robimy ofertę, doradzamy, pokazujemy na żywo działające kotłownie i projekty łazienek na koniec montujemy. Dla klienta  najważniejsza rzecz to gwarancja na pracujące urządzenia i montaż w jednym punkcie. Z doświadczenia znamy sytuacje, że często instalatorzy dają gwarancję na montaż, ale na urządzenia to już udziela sprzedający. W firmie Systemy Grzewcze AR gwarancja udzielana jest na wszystko, dzięki czemu klient nie musi się martwić kogo wzywać w przypadku ewentualnych problemów. Gwarantujemy bardzo dobre ceny, oraz dostępność materiałów od ręki co sprawia, że możemy zrealizować niemal każdą inwestycję w bardzo szybkim czasie.
Nasza kadra pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje, uczestniczy cyklicznie w szkoleniach oraz posiada własny serwis wielu urządzeń.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Automatyka do ogrzewania #ogrzewaniepodłogowe #automatyka #sterowanie #vaillant #techsterowniki #saunierduval #afriso

Post udostępniony przez Rafał Walter (@systemy_grzewcze_ar)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.