Menu
Strona głównaProjekty

Projekty

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG PROJEKTOWYCH PRZY SALONIE SYSTEMY GRZEWCZE AR

 1. Salon łazienek przy firmie Systemy Grzewcze AR świadczy usługi polegające na wizualizacji wnętrza (zaprojektowania), przy użyciu programu komputerowego CAD DECOR.
 2. Projektowanie pomieszczeń jest bezpłatne dla klientów firmy Systemy Grzewcze AR, którzy dokonują w salonie zakupu płytek i wyrobów sanitarnych.
 3. Wykonany projekt aranżacji nie stanowi dokumentacji architektoniczno-budowlanej. Stanowi autorską koncepcje wizualizacji wnętrza o wymiarach dokonanych u klienta na inwestycji przez projektanta lub dostarczone przez klienta. Zapłata za towar nie stanowi przeniesienia praw autorskich majątkowych na klienta.
 4. Za każde przyjęcie zlecenia wykonania projektu sprzedawca/projektant pobiera od klienta zaliczkę na poczet przyszłej faktury zakupu płytek lub armaturyw salonie w salonie łazienek firmy Systemy Grzewcze Ar . W momencie wycofania się klienta z chęci zakupu zaliczka zostanie przeksięgowana na poczet wykonanej usługi projektowania.
 5. Projektant/sprzedawca pobiera od klienta zaliczkę na poczet przyszłej faktury zakupu Towarów w wysokości 50zł/m2 podłogi(jednak nie mniej niż 400 zł). W przypadku pomieszczeń o powierzchni podłogi większej niż 20m/2 zaliczka jest negocjowana indywidualnie z klientem.
 6. Klient potwierdza zlecenie wypisując kartę projektową z wymiarami projektowanego pomieszczenia. Wymiary pomieszczenia dokonujemy we własnym zakresie u klienta na inwestycji.
 7. W ramach jednego projektu klient ma prawo wykonania maksymalnie dwóch zmian bezpłatnie. Jeden projekt dotyczy jednej kolekcji płytek, każda kolejna zmiana kolekcji w ramach tego samego pomieszczenia będzie traktowana jako osobny projekt.
 8. Projektant zobowiązuje się do przedstawienia wizualizacji (projektu) klientowi w terminie maksymalnie 7 dni roboczych lub po indywidualnym ustaleniu z projektantem.
 9. Gotowy projekt powinien składać się z wizualizacji pomieszczenia, wizualizacji każdej ściany osobno, zestawienia ilościowego i wartościowego płytek, propozycji dodatkowych elementów wyposażenia, ( kabina prysznicowa, wanna, armatura sanitarna, baterie, oświetlenie pomieszczenia).
 10. Zamknięcie projektu następuje w momencie akceptacji wersji ostatecznej przez klienta.
 11. Po akceptacji wersji ostatecznej, wszelkie zmiany projektu, lub odstąpienie od jego realizacji, albo niezgodność wymiarów uprzednio podanych przez Klienta z rzeczywistością, nie stanowią podstawy do zwrotu zakupionych wcześniej Towarów.
 12. W przypadku pomieszczeń o powierzchni powyżej kilkudziesięciu metrów podłogi zaliczka będzie indywidualnie negocjowana.
 13. Istnieje możliwość wykonania projektu bez zakupu materiałów. W takim przypadku faktura za wykonanie usługi zostanie wystawiona w wartości odpowiadającej 50zł/m2 podłogi.
 14. Nie dokonanie zakupu Towarów w terminie 120 dni od dnia zapłaty kaucji będzie traktowane jako rezygnacja z zakupu, skutkująca utratą uprzednio wpłaconej kaucji.
W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Sylwia Walter
Tel. 504 280 139
E-mail: projekty@ar24.com.pl

Wyświetl ten post na Instagramie.

Automatyka do ogrzewania #ogrzewaniepodłogowe #automatyka #sterowanie #vaillant #techsterowniki #saunierduval #afriso

Post udostępniony przez Rafał Walter (@systemy_grzewcze_ar)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.